Jakie są najlepsze wycieraczki wewnętrzne do biura?

Jakie są najlepsze wycieraczki wewnętrzne do biura?

Każde biuro, sklep czy restauracja powinny być wyposażone w wysokiej jakości wycieraczki. Zwłaszcza przydatne okażą się one w okresie zimowym i jesiennym, kiedy klienci oraz pracownicy mają tendencję do wnoszenia do budynku różnego rodzaju zabrudzeń, czego nie da się całkowicie uniknąć. Dzięki dobrze dobranym wycieraczkom zmniejszymy konieczność ciągłego sprzątania piasku, błota i innych zabrudzeń. Kluczową frazą są w tym wypadku “dobrze dobrane”. Możemy się bowiem zastanawiać, jakie wycieraczki wewnętrzne https://www.bela.com.pl/wycieraczki-wewnetrzne/ do biura będą najlepszym rozwiązaniem. Tradycyjne, rozwijane wycieraczki nawierzchniowe, czy może coś bardziej nowoczesnego, jak wycieraczki aluminiowe?

Jakie wycieraczki wewnętrzne wybrać?

W różnego rodzaju biurach i sklepach wciąż można spotkać się z wycieraczkami, które są po prostu rozwinięte na podłodze i zrobione zostały na przykład z filcu. Nie są one całkowicie nieskuteczne, ale nie da się ukryć, że ich efektywność może pozostawiać nieco do życzenia. Ponadto trzeba je stosunkowo często czyścić, co nie jest szczególnie komfortowe. Dlatego też wiele firm decyduje się obecnie na umieszczenie na wejściu wycieraczek wewnętrznych stworzonych z aluminium, umieszczanych bezpośrednio w podłodze. Takie rozwiązanie ma sporą ilość zalet.

Przede wszystkim pozwala zachować czystość w budynku, co jest nie tylko higieniczne, ale też działa na korzyść reputacji naszej firmy. Brudna podłoga nie jest w końcu z pewnością czymś, co zrobiłoby pozytywne wrażenie na potencjalnych klientach. Możemy liczyć, że dzięki wysokiej jakości wewnętrznym wycieraczkom już na wejściu z butów zniknie około 80% zanieczyszczeń, takich jak śnieg, błoto czy piasek, tak więc personel sprzątający będzie miał znacznie mniejszy problem z utrzymaniem porządku.

Tego typu wycieraczki wewnętrzne można na wiele sposobów dopasować do swoich potrzeb, począwszy od rozmiaru, po rodzaj wypełnienia (między innymi wykładzinowy czy szczotkowy), a nawet jego kolor. Są więc stosunkowo uniwersalne, z którego to względu spotkamy je we wszelkiego rodzaju budynkach: nie tylko biurach, ale także chociażby w centrum handlowym czy restauracji.

Wycieraczki aluminiowe a duże natężenie ruchu

Wspomniane już tradycyjne wycieraczki mogą okazać się wystarczające, jeśli codziennie do naszego biura wchodzi zaledwie kilka osób, ale w przypadku sklepów, punktów usługowych czy biur dużych firm jest to raczej rzadkością. Bardzo często po wycieraczce przechodzi kilkaset, jeśli nie kilka tysięcy osób dziennie, co oznacza, że musi ona być bardzo wytrzymała. Jedną z cech wycieraczek aluminiowych jest właśnie duża wytrzymałość na natężony ruch, tak więc doskonale sprawdzą się one w zatłoczonych, obleganych miejscach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *