Dlaczego warto kupować książki na Skupszop.pl?

Dlaczego warto kupować książki na Skupszop.pl?

Inflacja oraz inne zdarzenia ostatnich lat sprawiły, że nawet ceny książek poszły w górę. Wynika to nie tylko z samego kosztu produkcji, ale również z ich dystrybucji. W związku z tym zakup książki — zwłaszcza bestselleru — wiąże się średnio z ceną ok. 50 zł. Warto zatem korzystać z dostępnych alternatyw, takich jak choćby Skupszop.pl, gdzie kupisz książkę za mniej niż 20 zł.

Niska cena, szybka wysyłka, gwarancja bezpieczeństwa — zakupy na Skupszop

Internetowy portal Skupszop https://skupszop.pl/ to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie szybki i praktyczny zakup książek bez wychodzenia z domu. Strona oferuje wiele książkowych nowości oraz ciekawych książek wydanych w ciągu ostatnich lat. Portal posiada ponad 8 tys. różnych książek dostosowanych do gustu każdego czytelnika. Znajdziesz tu zarówno kryminały, horrory, thrillery, czy dramaty, jak i równie książki fantasy, romanse, czy poradniki o różnorodnej tematyce. W sprzedaży dostępne są także książki i kolorowanki dla dzieci oraz podręczniki szkolne na każdy etap edukacji — od przedszkola aż po studia.

To, co wyróżnia Skupszop.pl na tle konkurencji to niesamowicie atrakcyjne ceny. Większość dostępnego asortymentu dostępna jest już za niecałe 20 zł — najtańszą książę kupisz za 2-3 zł. Tak niska cena jak na te drogie czasy wynika z tego, że część egzemplarzy to używane produkty, które pochodzą z prowadzonego przez portal skupu książek. Takie produkty zostały oznaczone w widoczny sposób — tuż nad ceną, jako „używane”. Nie są to jednak egzemplarze z widocznymi śladami używania. Z reguły książki wyglądają jak nowe

To, co jeszcze wyróżnia portal to gwarancja bezpiecznych zakupów, które zostają dostarczone błyskawicznie w wybrany przez Ciebie sposób. Na swoje zamówienie czeka się średnio 2-3 dni, a czasem i nawet krócej.

Sprzedaż połączona z celem charytatywnym

Skupszop.pl to nie tylko portal, na którym kupisz książki. To również strona, na której szybko, bezpiecznie i wygodnie sprzedasz niepotrzebne książki. Prowadzony online skup pozwala samodzielnie sprawdzić, czy Skupszop byłby zainteresowany kupnem książki. W tym celu wystarczy przejść do zakładki „Sprzedaj”, którą znajdziesz w górnym prawym rogu strony. Następnie podaj numer ISBN książki (trzynastocyfrowy numer, znajdujący się z reguły nad kodem kreskowym), który zawiera najważniejsze informacje o produkcie. Dzięki temu nie musisz podawać autora, tytułu, czy nazwy wydawnictwa.

To, co jeszcze wyróżnia portal to możliwość wspierania celów charytatywnych. Część pieniędzy ze skupu może zostać przekazana na ten szczytny cel, o ile właściciel książek wyrazi taką chęć. Dotychczas Skupszop.pl przeznaczył na to niemal 100 tys. złotych. I Ty możesz dołożyć do tego swoją cegiełkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *