Gdzie powstają nowe mieszkania? Wrocław i okolice

Gdzie powstają nowe mieszkania? Wrocław i okolice

Planujesz związać swoją przyszłość ze stolicą Dolnego Śląska i zamieszkać „na swoim”? Zastanawiasz się, które kryteria powinny odgrywać nadrzędną rolę przy poszukiwaniu wymarzonych czterech kątów? Zapoznaj się z poniższym artykułem omawiającym najważniejsze czynniki, które należy uwzględniać, przeglądając oferty na nowe mieszkania. Wrocław to miasto, w którym bez przeszkód znajdziesz wymarzone lokum na wiele nadchodzących lat.

Dlaczego warto postawić na nowe mieszkania? Wrocław a rynek pierwotny

Jednym z najważniejszych wyborów, jaki należy podjąć już na samym początku poszukiwań, jest określenie interesującego nas rynku mieszkaniowego. Część osób, które zdecydowały się na kupno lokalu z rynku wtórnego wskazuje, że podstawą ich decyzji była nieco niższa cena oraz lepsza lokalizacja.

Nabywcy lokali deweloperskich podkreślają lepsze i nowocześniejsze standardy wykończenia oraz projektowania samych budynków. Przykładem przemyślanego planowania są m.in. wszechobecne balkony i tarasy czy dedykowane miejsca parkingowe, w które wyposażone są niemal wszystkie nowe mieszkania – Wrocław jest miastem, w którym tego typu udogodnienie może okazać się niezwykle istotne w długofalowej perspektywie.

Czy obiegowa opinia na temat bardziej atrakcyjnych cen i lepszych lokalizacji mieszkań z drugiej ręki znajduje potwierdzenie w rzeczywistości? Aby rzucić na tę kwestię nieco więcej światła, zdecydowaliśmy się zestawić ze sobą dwie inwestycje wrocławskiego dewelopera WPBM Mój Dom, który na przestrzeni lat oddał do użytku ponad 4300 lokali w ramach 26 realizacji.

Nova Stoczniova – kameralny zakątek dla całej rodziny

Zauważalny na przestrzeni ostatnich lat wzrost cen mieszkań sprawił, że deweloperzy i ich klienci decydowali się na kupno coraz mniejszych mieszkań. Szacuje się, że na przestrzeni ostatniej dekady powierzchnia przeciętnego mieszkania spadła z 60 do ok. 50 m2. Choć powierzchnia ta okazuje się wystarczająca dla singli i par, może stanowić problem dla rodzin z dziećmi. Tacy klienci muszą być przygotowani na znacznie większy wydatek – mogą również szukać odpowiedniego lokalu nieco dalej od zgiełku centrum miasta.
bliziutko.pl-zdj-w-tresci-nova-stoczniova-wizualizacja

Wizualizacja inwestycji Nova Stoczniova | mojdom.com.pl

Inwestycja Nova Stoczniova na wrocławskim Zakrzowie to oferta skierowana do osób szukających większych metraży w atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 7 560 zł/m2. Nowe osiedle zawiera m.in. wiele mieszkań 4-pokojowych, które odpowiadają potrzebom rodzin z dziećmi.

Bulwar Drobnera – prestiż dla wymagających

Osoby, które przykładają najwyższą wagę do atrakcyjnej lokalizacji, powinny zainteresować się wyjątkową inwestycją o nazwie Bulwar Drobnera, która znajduje się tuż przy Ostrowie Tumskim. To niepowtarzalne, ekskluzywne apartamenty o powierzchni od niemal 180 do prawie 215 m2, które stanowią jedną z najbardziej oryginalnych inwestycji nie tylko w skali Wrocławia, ale i całej Polski.

Zapoznaj się z ofertą WPBM Mój Dom

Marka Mój Dom to jeden z najbardziej doświadczonych wrocławskich deweloperów, który od lat działa w stolicy Dolnego Śląska, nieustannie wznosząc nowe mieszkania. Wrocław od lat korzysta z oferty Mój Dom – odwiedź stronę dewelopera i zapoznaj się z korzyściami, jakie zapewnia skorzystanie z usług wiarygodnej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *