Skup zadłużonych mieszkań Wrocław – co oferuje?

Skup zadłużonych mieszkań Wrocław – co oferuje?

Być może masz już doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Jeśli tak, doskonale wiesz, jak długi i skomplikowany może okazać się ten proces. Kiedy sprzedający ma dużo czasu, może pozwolić sobie na samodzielne wystawianie ogłoszeń, kontakt z kolejnymi zainteresowanymi lub skorzystanie z pomocy pośrednika. Te rozwiązania mają oczywiście swoje zalety, jednak czasami o wiele lepszym wyjściem jest kontakt ze skupem mieszkań. Ta formuła jest przydatna zwłaszcza w sytuacji, gdy napotkaliśmy problemy ze sprzedażą nieruchomości lub posiadamy mieszkanie zadłużone. Jeśli twoja nieruchomość znajduje się we Wrocławiu, polecamy ci nskup.pl.

Sposoby na sprzedaż mieszkania

Proces sprzedaży mieszkania często zaczynamy od zapoznania się z podstawami prawnymi i rozeznania na rynku nieruchomości. Jeśli nie mamy doświadczenia w tej dziedzinie, prosimy o pomoc znajomych lub biuro nieruchomości w naszym mieście. Największą zaletą samodzielnej sprzedaży mieszkania jest możliwość ustalenia i negocjacji jego ceny. Kwota, na którą liczymy, może być wyższa niż ta, która wynika z obecnej analizy rynkowej lub ta, którą proponuje agent nieruchomości. Mamy jednak prawo ją utrzymać. Jeśli uda nam się korzystnie sfinalizować transakcję, możemy być wdzięczni swojej intuicji.

Współpraca ze skupem mieszkań, takim jak nskup.pl, oznacza natomiast, że cenę nieruchomości ustala przedstawiciel firmy. Dodatkowo zostaje w nią wliczona prowizja. Mogłoby się zatem wydawać, że nie jest to korzystne rozwiązanie. Wszystko zależy jednak od indywidualnej sytuacji sprzedającego.

Co oferuje nskup.pl?

Nskup.pl świadczy swoim klientom usługi oparte o formułę iBuying. Polega ona na skupie nieruchomości od sprzedawcy, który zgłasza się do firmy za pomocą formularza kontaktowego online. W zgłoszeniu muszą znaleźć się informacje takie jak adres nieruchomości, rok budowy, metraż oraz opis dodatkowy.

Dlaczego warto skorzystać z usług nskup.pl? Przede wszystkim oszczędzasz w ten sposób mnóstwo czasu. Większość spotkań z potencjalnymi zainteresowanymi, którzy znaleźli twoją nieruchomość poprzez ogłoszenia, nie przyniesie efektów. Często chcą oni tylko poznać obecne standardy i dokonać własnej analizy rynku. Nie ponosisz także kosztów związanych z samym wystawieniem ogłoszenia, współpracą z agentem nieruchomości i prawnikami. Ponadto to ty, a nie kupujący – tak jak w przypadku tradycyjnych ogłoszeń – ustalisz termin oddania mieszkania w ręce przedstawicieli nskup.pl. A oni odkupią od ciebie nawet problematyczne nieruchomości, w tym mieszkania zadłużone.

Sprzedaż i skup zadłużonych mieszkań – nskup.pl

Czas, finanse i komfort to nie wszystko. Nskup.pl, jak wspomnieliśmy, oferuje także skup mieszkań zadłużonych. Poprzez mieszkanie zadłużone rozumiemy mieszkanie, które zostało obciążone hipoteką, innymi długami lub którego właściciel nie dokonywał terminowych opłat do spółdzielni mieszkaniowej. Taką nieruchomość nie jest łatwo sprzedać i wiąże się z tym sporo dodatkowych spotkań z prawnikami i przedstawicielami spółdzielni oraz wypełnienie skomplikowanej dokumentacji. Z nskup.pl cały proces stanie się nie tylko możliwy, ale także szybki i bezpieczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *