Wypożyczalnia samochodów Warszawa? Wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczalnia samochodów Warszawa? Wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczenie samochodu to wygodna opcja dla osób, które cenią sobie niezależność. Rozwiązanie pozwala na szybkie zdobycie praktycznego środka transportu. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie mają własnego samochodu, ale mają prawo jazdy, albo chwilowo czekają na naprawę własnego pojazdu.

Czym wypożyczalnia BEEP.rent różni się od konkurencji?

O ile wypożyczenie auta to nie taka trudna sprawa, o tyle znalezienie wypożyczalni godnej zaufania już tak. Z jednej strony chcemy wynająć auto tanio i szybko, z drugiej mieć pewność, że zostaniemy potraktowani profesjonalnie. A gdyby tak wypożyczyć pojazd na podobnych zasadach, jak od dobrego przyjaciela? Popularna na zachodzie opcja tzw. carsharingu peer-to-peer to cecha, która wyróżnia wypożyczalnię samochodów BEEP.rent. Co to oznacza?

Auta, które znajdziesz na stronie https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/ nie należą do floty BEEP.rent. Każdy samochód jest własnością osoby fizycznej, zamieszkującej dane miasto lub bliskie okolice. Decydując się na wynajem auta w BEEP.rent przyczyniasz się do zmniejszenia liczby samochodów w danym mieście, a przy tym zwalniasz zajęte miejsca parkingowe. W zamian zyskujesz wygodny środek transportu, którym możesz podróżować po całej Polsce oraz za granicą. Z kolei właściciel aktualnie nieużywanego przez siebie auta ma szansę na zarobienie dodatkowej gotówki.

Pożyczone auto powinieneś zatem traktować jak własne, a po zakończeniu wynajmu zwrócić je czyste i z pełnym bakiem. Nie musisz jednak jechać do miasta, w którym wypożyczyłeś samochód – możesz zostawić je w każdym innym punkcie BEEP.rent. Obecnie wypożyczalnia pozwala na zakończenie wynajmu w następujących miastach:

 • Trójmiasta;
 • Szczecina;
 • Poznania;
 • Warszawy;
 • Łodzi;
 • Wrocławia;
 • Katowic;
 • Krakowa.

Lista nie kończy się jednak wyłącznie na tych miastach. BEEP.rent nieustannie się rozrasta i włącza do swoich zasięgów kolejne, polskie miasta. Pełną listę dostępnych lokalizacji wypożyczalni znajdziesz na samym dole strony BEEP.rent.

Czy w BEEP.rent konieczne jest uiszczenie kaucji za wynajem auta?

Za każdy wypożyczony samochód BEEP.rent pobiera kaucję, której wysokość z reguły nie jest wyższa niż 500 zł. Kwota stanowi zabezpieczenie dla każdej strony. Uważaj jednak na sytuacje, w których

 • nie zatankujesz do pełna zwracanego pojazdu;
 • będziesz uczestnikiem wypadku, w którym sprawca nie miał ważnej polisy OC;
 • lub nie dopilnujesz, aby zwrócić auto w takim stanie, w jakim je otrzymałeś.

Gdy przydarzy Ci się któraś z powyższych sytuacji, wówczas część kaucji zostanie Ci potrącona bezpowrotnie. Jeśli jednak spełnisz wszystkie warunki wynajmu i zwrócisz samochód w nienagannym stanie, wówczas kaucja zostanie Ci zwrócona w całości.

 

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż tylko wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *